Kerkenraad Hervormde Gemeente Willige Langerak

PREDIKANT

Ds. J.J. Hagendijk | dominee@hgwl.nl | 0182 – 751 666

OUDERLINGEN

Anno den Besten | Wijk 4 (a.denbesten@hgwl.nl)

Dick den Besten | Wijk 5 (d.denbesten@hgwl.nl)

Benno van Gils | Wijk 3 (b.vangils@hgwl.nl)

Huig Hoek | Wijk 1 (h.hoek@hgwl.nl)

Jan Meijers | Jeugdouderling (j.meijers@hgwl.nl)

Jack van Oostrom | Scriba | scriba@hgwl.nl

Jesse Wilzing | Wijk 2 (j.wilzing@hgwl.nl)

Hier vindt u een overzicht van de wijkindeling


COLLEGE VAN KERKRENTMEESTERS

Gerco Hennink | Voorzitter CvK / Voorzitter kerkenraad (gc.hennink@hgwl.nl)

Pieter Kooiman | lid (p.kooiman@hgwl.nl)

Wim Schep | lid (w.schep@hgwl.nl)


DIACONIE

Arco Aantjes | Secretaris (a.aantjes@hgwl.nl)

Ruben Verweij | Penningmeester (r.verweij@hgwl.nl)

Peter de Pater | Voorzitter (pd.depater@hgwl.nl)